rockpalace titulka 2017

Hudební FOTO Show a Fotosraz v Ostravě

Lucie Kovářová fotografka, Vás zve na Hudební FOTO Show a Fotosraz! Účelem akce je si vychutnat Ostravu takovou, jaká doopravdy je! Kolegové fotografové i amatéři, mají šanci zaznamenat a zaslat do prodeje vlastní upravené fotografie a výtěžek z prodaných fotografií přispěje na pomoc dlohodobě nemocným dětem z FN OSTRAVA!

Ostraváci, kteří přijdou v pracovním oblečení(...začmouzené tváře, jako když právě vyšli z dolu…špinavé, použité z dolů… dobové oblečení ze 60, 70 a 80. let…. z tradičních let kdy „Doly jely naplno“ = dostanou 2 piva zdarma! (Přilby, svítilny i další pomůcky sebou … fotografové to ocení! )

Ženy v kancelářích v této době také oplývaly v tradičním oblečení ze 70 a 80 let krásou, nebo si jen tak oblékly montérky, gumáky, šátek okolo hlavy a šly vypomáhat v akci „Zet“ a fotografové tak nemusí mít strach o nedostatek modelů či potřeb vizážistek.

Jedinečná příležitost vidět Ostravu takovou jaká je!!!

Ukažte svůj talent a dejte si na fotografii i své logo! Přispějte svým talentem na dobrou věc! Po celou dobu akce bude možnost reportážního focení v areálu s programem, o který se postarají SWEET LEOPARD, BASTARD, SJETÝ GUMY,GLAYZY, ZÁVIŠ, KAPRIOLA, MESSALINA, ČTVEREC, módní přehlídka a hudební fotografické show!! K dispozici bude i fotostánek.

Přijďte si den skvěle užít i s rodinou – tady budete na správném místě! Čekají vás přední čeští umělci a kapely, můžete zapózovat před objektivy, nebo se jen setkat s přáteli , dát si pivo či jiné pamlsky a rovněž si návštěvníci mohou prohlédnout fotografie Lucie Kovářové – tak jak vidí Ostravu brněnská manželka Ostraváka

Na děti tu bude čekat nejenom klaun Hopsalín, skákací hrad ale přijdou i ŠMOULOVÉ!

Veškeré fotografie pořízené na akci i uveřejněné na akci budou k prodeji on-line na Eshopu Lucie Kovářové.

Pravidla pro zasílání fotografií budou upřesněny později.

Garant akce - Nadační fond DOMÁCÍ ANDĚL