Ještě se nevzdávám – první singl nově vzniklého projektu Semrá:D

  • Číst 6513 krát

Vychází první singl nově vzniklého projektu Martina Semráda, bubeníka kapely zakázanÝovoce. Do písničky s názvem „Ještě se nevzdávám“ si přizval zkušeného zpěváka z kapely Sebastien a RockOpery, George Raina.

Proč vlastně takový projekt vznikl? „Už nějakou dobu si tvořím ve volném čase písničky tzv. do šuplíku, a jelikož už se mi celkem nasčítaly a stylově se do kapel, ve kterých působím, moc nehodí, rozhodl jsem se je vydat za sebe. Průběžně tak nyní přehrávám dema do nahrávek, které mám v plánu postupně vydávat. U tohoto songu už mám nahrané nástroje přes rok a čekal jsem jen na vhodného zpěváka, kterému by tento styl sedl. George mi doporučil Luboš Suchánek z kapely Komunál a neumím si představit někoho, komu by to sedlo více! Z výsledku jsem nadšený a mohu prozradit, že už spolu připravujeme další písničky. George je neskutečný zpěvák s profesionálním přístupem, za což mu moc děkuju!“

BB9A7E24 DAAF 4793 84F0 846E4930AB53

Zajímavostí na tomto projektu je, že si Martin všechny nástroje nahrává sám, celou nahrávku vytváří od náběrů, přes mix až po mastering.

Skladba se stylově pohybuje mezi rockem a metalem. Celý song se věnuje tématu překonávání překážek, a jak už název vypovídá tomu, že ačkoliv je život někdy těžký, stojí za to bojovat a nevzdát se.