Kapela Kreyson Memorial oznamuje změnu na postu zpěváka

  • Číst 7238 krát

Novým frontmanem kapely Kreyson Memorial se stává zpěvačka a rockerka Violet. Kapela zveřejňuje nové ArtVideo, kde Violet představuje posluchačům svůj hlas ve skladbě Lásko voníš deštěm. Kapela Kreyson Memorial tímto oficiálně oznamuje změnu na postu zpěváka.

Milí fanoušci a přátelé,
s radostí vám přinášíme důležitou zprávu ohledně naší kapely Kreyson Memorial.
Po dlouhých diskuzích, úvahách a hledání nových možností jsme se rozhodli udělat změnu, která obohatí naši hudební tvorbu a přinese svěží energii do našich písní. Jsme nadšeni, že vás můžeme informovat o příchodu nové zpěvačky do našeho týmu!
Představujeme vám Veroniku Violet, talentovanou umělkyni s úžasným hlasem a obrovskou vášní pro hudbu. Její hlas je ohromující a přináší našim skladbám nový rozměr. S jejím příchodem se naše kapela ještě více rozvine a dosáhne nových hudebních met. Violet přináší do kapely novou energii a svěžest. Stále si budeme zachovávat naše kořeny a hudební styl. Naše hudba s Violet bude progresivní, vášnivá a autentická.

kreyon memorial 0011
Také bychom chtěli vyjádřit upřímné díky bývalému zpěvákovi Petrovi Doldy Dolénkovi za jeho neocenitelnou spolupráci, vášeň a nezměrný příspěvek k našemu úspěchu. Jeho hlas a vztah k hudbě byly nesmírně důležité a kapela mu přeje jen to nejlepší v jeho další hudební kariéře. Bylo to těžké rozhodnutí, které jsme dlouho zvažovali, ale nakonec jsme se shodli na tom, že každý z nás by měl sledovat své sny a hudební vize. Jsme vděční za společné zážitky, které jsme s Doldym sdíleli na pódiu i za ním. Odchod zpěváka vždy přináší do kapely nové emoce, ale respektujeme jeho osobní rozhodnutí a přejeme mu jen to nejlepší do budoucna.
Chceme všem fanouškům poděkovat za podporu, kterou jste nám doposud poskytovali, a doufáme, že tuto novou hudební fázi kapely přijmete s otevřenou náručí.

VIOLET Kreyson Memorial 1
S Violet plánujeme nahrát nové skladby a připravit nezapomenutelné koncerty, kde vám představíme náš hudební směr. Jsme si jisti, že s Violet na palubě nás čekají nové vzrušující a inspirativní doby.
Jako malou ochutnávku, jsme pro vás s Violet natočili skladbu Lásko voníš deštěm, ke které jsme vytvořili speciální ArtVideo.
Děkujeme vám za vaši oddanost a podporu. Bez vás bychom nemohli dělat to, co milujeme - hudbu. Těšíme se na to, co nám budoucno přinese, a jsme nadšeni, že s vámi můžeme sdílet tuto cestu.

Členové kapely Kreyson Memorial


www.veronika-violet.com
www.kreyson.cz
foto: Jana Hozová