Kapela We Are Dust You Turn Into na Rockpalaci

  • Číst 7759 krát

Historie sahá do prvních měsíců roku 2019, po kterých jsme vydali jen ve dvou členech první single Greatest Murder Ever. Návazně jsme hledali další členy, dělali singles, setlist a hledali koncerty.
Hlavní gró kapely je dělat si tvrdou hudbu po svým. Kombinujeme různý žánry a neomezujeme se škatulema. Nejblíž si nás můžeš představit jako Death metal, Death Core - Crossover. Najdeš u nás od každýho většího trvrdýho žánru kousek. Zvláště v kytarách.
Dodnes jsme vydali celkově 4 singles. Všechny jsou dostupné na youtube, stejně jako dva songy z online koncertu v prosinci 2020 ve spolupráci s kapelou Purnama (Blackened Death metal). Aktuálně pracujeme na novém EP kde bude 5 kousků a bonus. Jakmile nám EP vyjde, budeme pracovat na tom, aby se materiál dostal co nejdříve na SPOTIFY. Víc zatím prozrazovat nebudeme. Pokud vás zaujme naše hudba, tak na našem webu wearedustyouturninto.com najdete všechny termíny a místa koncertů, případně info jak si můžeš koupit triko a další informace.

BAND CREW

HISTORIE ROZEPSANÁ
Projekt vzniknul v listopadu 2018 s Vojtou Pokorným „VoiD“ a Matějem Moravcem u kormidla. Ze začátku jsme zkoušeli vždycky u jednoho, nebo u druhýho doma. Hrál s náma kámoš metronom a brzy jsme se se zarputilým přístupem „Kde je vůle, je i cesta“ pustili do nahrávání prvního singlu The Greatest Murder Ever v Darksight Studios Tomáše Kryla.
Začátky byly tvrdý, včetně studiových session. Byl to zdroj nových zkušeností a stresu, protože jsme řešili spoustu much, problémů a vlastních chyb. Ale podařilo se! Jako název kapely jsme zvolili netradiční, argotem psanou hlášku We Are Dust You Turn Into a smyšlenou divnorunu, kterou můžeš všude vidět. Používáme ji do dnes. Nahrávání jsme dokončili okolo jara 2019. Dál jsme dávali dohromady další songy. Někerý byli nový, jiný ze šuplíku.
Na začátku léta jsme přibrali bubeníka Kubu Bulíčka. Během léta pak kytaristu Jirku Ullera, se kterým jsme už v září 2019 natáčeli druhej single My Enemy. Ten se zatím stal naším největším hitem. Takže jsme se v něm angažovali už ve čtyřech. Zároveň jsme zahájili spolupráci s ilustrátorem Yeronymem, který vytvořil krvácející lebku, tolik příznačnou všem našim singlům do roku 2021. Souběžně jsme začali spolupracovat s Martinem Viečorkem, který veškeré naše vizuály dostává do pohybu.
Pak následovalo neustávající zkoušení, skládání a hledání basáka, kterého jsme v té době stále postrádali. První koncert jsme měli bez basy. V Bratislavě, cca po roce skládání a hraní ve zkušebně. Přišlo i pár dalších koncertů, přibrali jsme návazně i basáka Ondru Pudicha a vydali jsme single Everybody Everyone (2020), který je stejně jako single Everything Is Your Fault (2021) z DIY dílny kytaristy Jiříka. V podstatě jsou to výplodky Corona období a i přes to stojej za to.
Aktuálně máme cíle do konce roku 2022 dokončit práci na EP a kapelu ještě víc rozjet. Aktuální seznam koncertů najdete vždy na webu. Uvidíme se na jedné z akcí.

Rozcestník se všemi odkazy: zde