Krevel oslavil 35 let na thrash metalové scéně novým klipem

  • Číst 7545 krát

Krevel oslavil 35 let na thrash metalové scéně novým klipem z nevysvěceného kostela se členkou nároďáku.

Natáčení probíhalo vskutku efektivně, protože za jediný den měli mostečtí matadoři hotovo. Původní záměr a lokace ke klipu Kanibal vzali za své, když kapele spadla do klína nabídka atraktivní lokace kostela v Lužicích, který leží přímo na hranici chráněné oblasti Českého středohoří. Absence vysvěcení této sakrální památky nabídla Marku Gaierovi (MG photo&video) nové možnosti v postavě faráře kanibala. Ty pomohla rozvinout oběť, a to hokejová reprezentantka ČR klubově příslušná k ikonickému HC Litvínov, Karolína Veverková.

Screenshot 20221025 151307 Facebook

Nahrávku má na svědomí Damián Kučera ze studia Na Slapech a autorem textu i hudby je vzhledem k dlouhé historii poměrně čerstvá akvizice Lindros.

Krevel vystoupil minuly týden v mosteckém Rokáči, kde si s legendami thrash metalu zahrál i vzácný host bubeník Buchy (Sixth Dimension), jediný současně hrající muzikant z původní sestavy. Další plánovaný koncert Krevelu je v rámci akce Rockový Halloween 29.10. v Bečově u Mostu.

FB IMG 1666703423995

Na závěr přijměte pozvání na poctivý thrash metal a jak říkala jedna populární kapela na ještě populárnějším albu ...

Dámy a pánové, zapalte svíce, otevřete láhev "Božolé", pohodlně se usaďte, obejměte své milé, zavřete oči a nechte se unášet libými tóny a romantickými texty neméně romantického kvarteta KREVEL !Pro Rockpalace Tomáš Pošvanc.