Miro Šmajda o novém klipu

  • Číst 6944 krát

Miro Šmajda se svojí kapelou Terrapie ve spolupráci s českou OnlyFans královnou Valérii Holákovou známou jako Xholakys a sborem Pilsen Voice vydávají silně emotivní a provokativní videoklip z prostředí psychiatrické léčebny. Klip k tématické písni Diagnóza vznikal v prostřední ateliéru Hala11, podílelo se na něm tým více než 50 lidí. Přípravy, aranžování a nácvik scén zabraly více než měsíc.

miro smajda do textu

"Spojení s Xholakys opravdu skvěle zapasovalo do role nespoutané terapeutky, která se taky postupně zblázní... vždyť každý z nás má v sobě do jisté míry skrytého cvoka, a Vali, ani já nejsme výjimky. Jak ona, tak všechny holky z týmu šílených terapeutek zahrály ty dost expresivní role naprosto autenticky. Perličkou pro nás byla taky spolupráce se sborem Pilsen Voice, kteří i když běžně rockové fláky nezpívají, tak v tomto případě tohle spojení maximálně zafungovalo, a i jejich herecké polohy bláznů se zhostili naprosto bravůrně. Hodně náročná byla i scéna hadem škrtičem, který se mi obmotal kolem krku, a chvíli nám trvalo, aby přestal svírat můj krk a uvolnil se."

Šmajda prozradil, že líčení a outfity jokerů budou od klipu Diagnóza i nadále v jejich dalších klipech, i na koncertech Terrapie.