Mrazivý horor z prostředí bristolské márnice

  • Číst 7230 krát

Mrazivý horor z prostředí bristolské márnice napsal a poté knihu zhudebnil studiový hráč českého výrobce baskytar Spector a ex člen kapel Vidock, Törr, Adagio Funebre, Innersphere, Return to Innocence, Demencia Mortalis, After Rain, Virus a dalších, David Hradílek.

IMG 20230311 WA0001

Kapela DAVID HRADÍLEK byla založena roku 2021 Davidem Hradílkem za účelem zhudebnění jeho hororové knihy „David Hradílek - My Sweet Mortuary“, jejíž příběh se odehrává roku 1989 v anglickém Bristolu a hlavní postavou je mladý asistent patologa v místní márnici, který musí čelit nejrůznějším bizarnostem a zároveň vyřešit jednu záhadu, která mu leží v chladicím boxu na mrtvoly. Hlavní myšlenkou kapely bylo každou kapitolu knihy přetvořit do skladby. Vzniklo tak metalové koncepční album s několika hororovými prvky.

V současnosti tento hudební počin čeká ve studiu na zmixování a mastering. Poté bude kapela hledat vydavatele, který by jej i se stejnojmennou knihou vydal.

Rok 2023 je pro kapelu ve znamení festivalové sezóny, během které tento hororový příběh představí na pódiích ve své hudební metalové podobě.

Line-up:
David Hradílek - bezpražcová baskytara
Bális - bicí
Radek Bartoš - zpěv
Martin Ježek - kytara

IMG 20230310 WA0002

Pro Rockpalace Tomáš Pošvanc