Oslava českého rocku v Kolíně

  • Číst 7001 krát

Pro milovníky českého bigbítu nastanou pravé žně v Městském společenském domě v Kolíně.

V sobotu 21. října zde oslaví 35 let na scéně ROXOR, o 5 let starší je IRAS a služebně nejstarší kapelou je bezesporu TELEGRAF, který hraje už 46 let. V Kolíně to bude pořádný polabský metal. Sobotní trojkoncert začíná již v 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 250 Kč, na místě 300 Kč.

„Další výročí, které kapela Roxor oslaví v MSD, nachystáno je množství překvapení,hostů a hudebních sestav, gratulovat přijdou léta spřízněné kapely Iras, která také zároveň koncertem oslaví dokonce kulaté čtyřicátiny a Telegraf brázdící rockové štace dokonce již šestačtyřicet let!“, uvedl Zdeněk Hejduk, ředitel MSD Kolín.

O týden později, ale již v pátek 27. října 2023 s v kolínském kulturáku zastaví společné turné kapel HATTRICK, ALKEHOL A ALEŠ BRICHTA PROJECT. Na fotbalovou a hokejovou tématiku zaměřený projekt HATTRICK se živě nikdy neprezentoval. Jedná se o jeho koncertní premiéru. Jako první od 20 hodin zahraje HATTRICK, od 21 hodin bude hrát ALKEHOL a od 22.45 ALEŠ BRICHTA.

„Alkehol je v Kolíně častým hostem, aktuálně vydal singl a videoklip na skladbu Lehce nad věcí, která se stala u fanoušků velice oblíbenou. Aleš Brichta se proslavil coby zpěvák a textař kapely Arakain, vydal i několik sólových desek, jeho písničky posluchače stále oslovují“, doplnil informace Zdeněk Hejduk.

Vstupenky na obě akce jsou k dispozici na webu www.msd-kolin.cz

Pro Rockpalace Honza Holý