Panoptiko míří do Mrákova

  • Číst 7282 krát

Panoptiko, dnes jedno z nejčastěji skloňovaných jmen jak mezi kapelami, tak mezi fanoušky. Kapela, která za svou velmi krátkou hudební existenci hodně rozvířila vody malého rockového „rybníčku“ v Čechách i na Moravě se stává se jednou z velice žádaných kapel na festivalech. Však ve svých žaketech a benátských maskách jsou k nepřehlédnutí, až už je to gentleman v bílém, arci vévoda Lord Panoptik, nebo multiinstrumentalista a „herec“ Baron Von Telephon.

Nejen že má za sebou dvě arci megaúspěšná alba, tak i neuvěřitelně rostoucí „armádu“ svých fans, Panoptiko vzala „na milost“ už i rádia.

Na podporu letos vydaného alba Bohové kapela vyrazila odvážně na své první samostatné album se stejnojmenným názvem a jak vyprodaný Liberec, tak Ostrava ukazují, že s tímhle jménem se už musí počítat. Vstupenky mizí i v dalších velkých městech (včetně pražského Futurum), které se můžou pyšnit, že se staly zastávkou tohoto turné. Jistě je v roce 2024 uvidíme na všech velkých pódiích festivalů těch nejzvučnějších jmen.

A co do Mrákova tajemné, maskami „zastřené“ Panoptiko přiveze?  Monstrózní podium, výbornou muziku a porci hitů, od Posledního tanga, přes Rasputina, Bathory, až po Dejte mi provaz, Hodináře, Ďábelský bál, Poslední  marsh….

Jako support sebou přiveze kapelu Porta Inferi, která právě vydává své nové album The Getaway.
Stejně jako kluby a sály jinde nejsou „nafukovací“ stejně tak je to s Mrákovem!

Předprodej vstupenek najdete - ZDE