Rockpalace děkuje!!

  • Číst 7629 krát

Komu? Vám všem! Bilancování na konci roku přineslo docela hezká čísla. Bylo otevřeno přes 800 000 článků za rok 2021, rekordní návštěvnost byla v měsíci září, kdy došlo k otevření 75 000 článků/měsíc, napsali jsme s našimi kamarády pro vás přes 700 článků, přes 60 recenzí, přes 80 rozhovorů, reporty…
Nikdy by mě nenapadlo, když jsem stál u zrodu internetové podoby tehdejšího radiového Rockpaláce (psáno ještě s dlouhým Á), který uváděl Marek Kupka, jehož hlas jste deset let mohli slyšet každý týden na rádiu Šumava hned 2x60 minut, jednou v přímém vysílání a podruhé v repríze, že se někdy vyšplháme na takové číslo. Koukal jsem do svého archívu, mám asi 400 radiových Rockpálaců na disku, napadla mě myšlenka, abychom ty nejlepší každý týden zveřejnili…uvidíme.
Děkujeme všem kapelám, které s námi podpořily (ať vědomě nebo nevědomě) těžce zrakově postižené, (speciálně kamarády z Infoblind) a pro které začínáme nezištně pracovat dalším (16tým) rokem. Děkuju našim redaktorům za jejich náhled na muziku, o který se s vámi dělí a všem lidičkám, okolo RP. Doufáme, že nám budete nakloněni i v roce 2022 a bude lepší než rok 2021.