Metalový Inhibitor z Hranic je slyšet

  • Číst 7620 krát

Kapela Inhbitor z Hranic na Moravě vydala album „The end is hear“. Disk osciluje na hranici thrash metalu a metal coru s elektronickými prvky.

Desku nahráala tato sestava Jára Kučera – zpěv, Patrik Bálint – kytara, Marek Angelovič – kytara, Honza Rössner – basa, zpěv, Romi Gužalovič – bicí.

Dle dostupných údajů se jedná o druhou položku v diskografii této party. První desku jsem bohužel neslyšel, ale dvojka je nabitá silnými metalovými riffy. Nejde ale o žádnou bezduchou řezanici. Velice podstatnou roli zde hrají výrazné melodie, které stojí na kytarách, ale nechybí ani moderní elektronika.

Kapelu musím pochválit za pěknou grafiku disku, vcelku složité logo, které všichni nepřečtou ale k této partě už patří. Co se týká hudby, tak se střídají rychlé riffy s melodickými pasážení, k tomu silový zpěv. Ale ten je dost tuctovej.

Líbí se mi rychlá vypalovačka „Declaring the War“, která umí pěkně zvolnit. Jinak je to těžká jízda rozjetého vlaku. Parádní záležitost. Následující „The Point“ mi naopak přijde fádní.

A konec je fakt slyšet. „The end is hear“ je prostě tutově nejlepší skladba tohoto desetipoložkového kompletu. Změny tempa, brutální vokál, pořádná riffovačka.

Pro Rockpalace Honza Holý