The Papper Jack – Láska, sex a rock´n´roll

  • Číst 6973 krát

Nové album od skupiny The Paper Jack s názvem "Sex, láska a rock'n'roll" přináší osvěžující směsici hudebních prvků, které sahají od blues, hard rock až po jižanský rock. Deska se skládá z deseti skladeb plných energie a chytlavých riffů, které odrážejí hudební zručnost a inspiraci zejména v raných albech Katapultu.

Album odstartuje s rychlejším tempem v podobě skladby "Buldozer", kde jsou patrné prvky riffů AC/DC, což dodává skladbě sílu a nekompromisní energii. Titulní skladba "Láska, sex a rock'n'roll" zachycuje pozornost chytlavým refrénem a ukazuje široké spektrum hudebních vlivů. Skladba "Asi to stačilo" přináší pomalejší tempo a demonstruje schopnost skupiny pohybovat se mezi různými žánry s lehkostí, přičemž se vyhýbá přílišným rýmům, což dodává písni autentičnost a zajímavost.

Až pohádkově znějící „Popelky" a přichází s opět krásným textem, Asi nejrychlejší song alba, rocková hymna "Elvis" s dominující, tvdou basou a riffy oslavuje hudební velikány jako David Bowie, Mick Jagger, Beatles a samozřejmě samotného Elvise s chytlavým refrénem ..“Elpíčka budou hrát dál“. Nekompromisní a přímočará, jednoduchá, ale zajímavě pestrá muzika nás různými styly provede až k závěrečné baladě "Dopis" se skvěle znějící pianovou linkou, která posluchače vtahuje do hlubších emocí.

Zpěv pánů muzikantů (zpívají všichni) se pohybuje mezi recitací a zpěvem, přidávající autentičnost a zajímavost celkové atmosféře alba. The Paper Jack spojují různé hudební prvky, vytvářejíce své vlastní unikátní zvukové panorama. Album není pouze hudebním zážitkem, ale i hudebním dobrodružstvím, které nabízí příjemný příjemnou atmosféru a relax.

Celkově lze říci, že The Paper Jack a jejich album "Sex, láska a rock'n'roll" představují výbornou, pohodovou a pestrou kolekci skladeb. Skupina propojuje různé hudební prvky s autentičností a výjimečností, což činí jejich hudbu nezapomenutelnou. Stejně tak texty ze života mají svou emotivní hloubku. Palec nahoru za skvělý výkon a autentičnost.