45. narozeniny v rodině Trilobit

  • Číst 6291 krát

Michal Kuna je leader a zpěvák kapely TRILOBIT- ROCK a 31.1. oslaví 45. narozeniny. Položili jsme Michalovi pár otázek.

Jak se vyrovnáváš ty osobně s obdobím koronaviru, a jak se to tebe, nejen jako muzikanta týká ?
Ahoj a dobrý den všem přeji za kapelu TRILOBIT-ROCK. Období koronavirové pandemie je jistě pro nás všechny velice ojedinělým a nezvyklým obdobím ale vládní rozhodnutí kapela i jejich rodiny dodržují. S tímto rozhodnutím přišly i karantény a lockdowny, které trávím jako mnozí z vás samozřejmě doma a někdy v přírodě se svými blízkými a to je svým způsobem jakýsi globální restart lidských a ekonomických hodnot pro planetu a všeho okolo nás. Je samozřejmostí, že toto období, které sebou nese i určitou dávku trpělivosti mě samozřejmě dost sere a je pro každého z nás a v téhle době to platí dvojnásob dost vyčerpávající a nezvykle devastující z pohledu nejistoty, která tu momentálně převládá.

Jak využíváš, období hudebního klidu?

Kapela TRILOBIT-ROCK má v této době dotočený a vydaný CD Symbol Krásy které jsme nahrály u producenta a majitele studia v Praze pana Leo Holana, a zároveň čekáme jako všichni na povolení vlády ČR, aby jsme tyto songy mohly hrát živě na koncertech a samozřejmě máme natočený a čerstvě vydaný videoklip ...Tahle Zem, který si vzal na starosti JEREMY TODT z T-R Production.

Song Tahle zem, který produkoval a nahrával vyhlášený matador v evropské metalové branži Dan Friml ve svém studiu se dle mého názoru zvukově povedl, takže jsme s kapelou celkem nezahálely a neponechaly nic náhodě.

Jak myslíš, že se promítnou na naší hudební a kulturní scénu koronavirové opatření ?

Celková situace okolo tzv. Covidu má samozřejmě obrovský, finančně náročný a zničující dopady na všechny pořadatelé, majitelé klubů a všechny z branže. Tím chci říct, že si prostě musíme všichni počkat, aby se co nejrychleji uvolnili ty zkurvený vládní opatření a přát si jen samý negativní testy.(smích)

Jakým vzorem se v současné nebo minulé době inspiruješ?

Pro mě jsou a vždy byli vzorem Depeche Mode ale i Ozzy a naprosto žeru Marilyna Mansona nebo Zakka Wyldea no a z naší hudební scény třeba Aleše Brichtu a kapelu Olympic a ze sportovního odvětví mě od dětství naprosto uchvátila basketbalová NBA a určitě tenista ROGER FEDERER.

Jak budeš slavit svoje 45.narozeniny ?

Narozeniny budeme slavit doma a v klidu.

Co by si vzkázal fanouškům v téhle divné době plné zákazů?

Nechci nikdy spojovat politiku s muzikou, ale snad se mi to povede a řeknu to jednoduše...ROKENROL TADY VŽDYCKY BUDE !!!