S Limetalem v Kolíně i Roxor

  • Číst 1263 krát

Třetí zastávka a první v Čechách bude v sobotu 28.10. v Kolíně. Společně s kapelou Kapriola vystoupí i skoro tamější Roxor s ledaderem Ondrou Markem. A právě jeho jsme požádali, aby nám odpověděl na pár otázek!

Ondro, vy vystupujete 28. 10. v Kolíně s Limetalem, jak se chytáte na koncert, budete nějak upravovat setlist proti klasickým akcím?
No určitě, budeme ho muset trochu zkrátit . Fanoušci se zaručeně dočkají svých oblíbených skladeb a můžu slíbit že dojde i na nepříliš často zařazovaný duet s Luckou Třešňákovou „Zastavte čas „ Jinak žádné zvláštnosti nebudou, pokud nás něco do soboty ještě nenapadne :D , náš oblíbený „smrťák“ snad stihne dorazit včas…to víš práce nepočká :D :D

Jsi rocker srdcem i duší, jaké to bude pro tebe stát na stejném podiu jako Bartoň, Vlasák?
Měli jsme s Roxorem tu čest už víckrát, je to vždycky skvělý zážitek a možná bych připomněl, že byli kmotry našeho klipu „Tvoje tvář“, ještě když byli součástí Citronu a křtil se právě v kolínském kulturáku, takže společný návrat na stejné pódium s Limetalem je pro nás tak trochu sváteční den.

Sleduješ tvorbu Limetalu?
Samozřejmě sleduju, když vyjde čas nejen jejich tvorbu a tak trochu doufám, že patřím i mezi jejich přátele, s Jurou Šperlem už jsme si toho o muzice napovídali až až .

Jedna podpásovka -)) Co říkáš na LP Limetalu – tuším, že sis objednával dokonce dvě??
Co ty všechno nevíš ???? Jasně že dvě, jedno pro kolegu Dana Reissause !! No co k tomu říct, fajnová deska a bonusy potěšily. Ještě mi to musí kluci v sobotu podepsat a pak už budu úplně spokojený .

Ty jsi i známý sběratel klasických vinylů – v čem spočívá pro tebe jejich kouzlo?
Už jsem to asi psal v nějakém článku, souvisí to tak trochu s tím, že nejsem nejmladší :D :D . Prostě jsme na tom vyrostli a těší mě, že to nabírá znovu na síle. Je to prostě jiné, musíš si tu desku vychutnat celou, přece nebudeš vstávat a přendávat jehlu na jinou písničku když tam není zrovna tvá nejoblíbenější . Potom samozřejmě i velikost obalu, kde se můžeš pokochat grafikou líp než na malém CD a spousta dalších drobností, která dělá z pouštění desek takový malý domácí rituál.

Roxor vydal výborné CD Kazatel, vy hodně koncertujete, ty se ještě míháš v Telegrafu – stiháte psát nové skladby?
V první řadě bych chtěl říct, že zájem o Kazatele nás velice potěšil, opravdu se hodně líbí a hrajeme z něj dost písniček. Novinky chrlíme jednu za druhou, …ne, to hodně přeháním :D . Bylo by to super, ale času na společné setkávání mezi koncerty je opravdu minimum. Letos jsme pustili mezi fanoušky jednu novinku a shodou okolností zazněla poprvé opět v kolínském kulturním domě, když jsme tu byli spolu s ARAKAINEM, jmenuje se „Čert tě vem! „. Samozřejmě nějaké další nápady máme rozpracované, snad se k nim dostaneme někdy během zimní přestávky. Zdá se, že ten kolínský kulturák je pro nás v poslední době nějak zásadní místo, když na tím tak přemýšlím  . Točili jsme tady i některé záběry do zatím posledního klipu „Kdo si počká „.
Ještě musím říct, že se momentálně věnujeme přípravě něčeho pro nás dost zásadního….ale to si zatím pár dní necháme jako překvapení, určitě se mají fanoušci nač těšit .

A poslední otázka, čím by jsi pozval čtenáře na vystoupení v Kolíně?
Letos už jsem viděl obě kapely jak Kapriolu, tak Limetal a musím říct , že to bylo opravdu luxusní vystoupení. My už jsme taky nedočkaví a natěšení, Roxor tenhle rockový svátek začne, tak ať nikdo nezaspí a dorazí včas, protože takový večer se v Kolíně už letos asi konat nebude !!!! Roxor a já zveme všechny pořádný rockery zdaleka i z blízka !!! Metal Forever !!!