A zas to roztočíme, drahoušci! Divoši Hentai Corporation se vrhají do nových tourbulencí

  • Číst 7035 krát

Pražští divoši Hentai Corporation mají před vydáním nové nahrávky a videoklipu. Ještě než vstoupí do festivalového koncertního útoku, chtějí to zas, jak je jejich dobrým zvykem, pořádně roztočit!I když se to nemuselo nějakou dobu zdát, pražská „krejzy“ sebranka a postrach koncertních pódií od vydání alba „Intracellular Pets“ (2017) nespala. A co víc, u Hentai Corporation to teď pořádně vře!

Jedna z našich nejvýraznějších a hudebně se stále vyvíjejících kapel charakterizovaná rovněž excentrickým vokalistou Radkem Škarohlídem jednak má před vydáním nové nahrávky, jíž v nadcházejících dnech uvede novým videoklipem z produkce studia DRAWetc. (kreslil renomovaný Vladimír Strejček!), v němž zachrání svět, a jednak se před rozpukem letní festivalové sezóny vrhne rozehřát do několika klubů, kde by mělo dojít k maximální tourbulenci!

Hentai koncerty

Termíny:
07.03. Liberec – Bunkr
20.03. Klatovy – Falcon
26.03. Praha, Akropolis - Žižkovská Noc
28.03. Uherské Hradiště – Mír
03.04. Svitavy – Tyjátr
14.04. Praha - Futurum minikřest

--- ---

Hentai Corporation jsou česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy známá svými výbušnými koncerty, nápaditou instrumentací a výjimečným hlasem excentrického Radka Škarohlída.

Za dobu svého fungování (od r. 2005) získali pověst jedné z nejtalentovanějších, ale zároveň i nejkontroverznějších kapel u nás, k čemuž dopomohl videoklip ke skladbě Equilibristic Brides z jejich debutového alba „The Spectre Of Corporatism…“ (2013) - na YouTubu měl přes 1 mil. zhlédnutí, dokud nebyl pro nová pravidla serveru YT stažen (po novém nahrání nyní skoro již opět 500k zhlédnutí).

https://www.facebook.com/hentaicorp

http://bandzone.cz/hentaicorp

 

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o rozhovor, koncerty apod. mě neváhejte kontaktovat. Vielen dank!

Daniel Kühn  //  +420 603 718 411  //  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hentai band1