Hentai Corporation zachraňují zvířátka na ostrově z odpadků

  • Číst 7116 krát

Svébytní HENTAI CORPORATION novým videem zas zčeří hladinu českého šoubyzu. Sice v něm zachraňují svět, ale to by to nebyli Hentai, aby to nedělali tak trochu po svém. Krátký animovaný filmík „Trash Island“ vychází ruku v ruce s novou nahrávkou. 

HENTAI CORPORATION o sobě po téměř dvouapůlleté odmlce od posledního počinu dávají opět vědět! Své nové EP doprovázejí videoklipem s voňavým názvem „Trash Island“ a po videu ke skladbě „Tragedy of Uncle Hitler“ půjde již o jejich druhý animovaný počin.

Chtěli jsme zase udělat něco trochu jinýho a po ryze kresleném klipu jsme toužili už dlouho. Je to taková muzikálová ujetina, ve který zábavnou formou vyprávíme o vážným současným tématu, a to znečištění oceánů. Zvířátka, kterým lidi zničej jejich přirozený prostředí se přesunou na nový území, kterým je právě ostrov z odpadků, kde jim je parádně. Pak se to ale celý zvrtne, když tam přijedou ekologové a začnou jim to uklízet,” popisuje kapela svůj nový materiál, jímž ani tentokrát neustrnula na místě. Je třeba očekávat spoustu nových směrů i nálad, ale hentai-potřeštěnost samozřejmě zůstává.

Klip má na svědomí studio DRAWetc., konkrétně Vladimír Strejček, a vzhledem k jeho vražedné stopáži už se dá považovat spíše za krátký animovaný film. Skladba je součástí nového EP, které vychází začátkem března opět na labelu BiggBoss.

Nejbližší koncerty:
07.03. Liberec – Bunkr
20.03. Klatovy – Falcon
26.03. Praha, Akropolis - Žižkovská Noc
28.03. Uherské Hradiště – Mír
03.04. Svitavy – Tyjátr
14.04. Praha - Futurum minikřest

Hentai Corporation jsou česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy známá svými výbušnými koncerty, nápaditou instrumentací a výjimečným hlasem excentrického Radka Škarohlída.

Za dobu svého fungování (od r. 2005) získali pověst jedné z nejtalentovanějších, ale zároveň i nejkontroverznějších kapel u nás, k čemuž dopomohl videoklip ke skladbě Equilibristic Brides z jejich debutového alba „The Spectre Of Corporatism…“ (2013) - na YouTubu měl přes 1 mil. zhlédnutí, dokud nebyl pro nová pravidla serveru YT stažen (po novém nahrání nyní skoro již opět 500k zhlédnutí).

Presskit:

http://bandzone.cz/hentaicorp/presskit

http://hentaicorp.cz/trashisland/

Video:

https://youtu.be/RHQ7bdCrmaA

Další odkazy:

https://www.facebook.com/hentaicorp

http://bandzone.cz/hentaicorp 

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o rozhovor, koncerty apod. mě neváhejte kontaktovat. Vielen dank!

Daniel Kühn  //  +420 603 718 411  //  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.