Vzpomínkový koncert na Vláďu Šafránka

  • Číst 7224 krát

Přesně před rokem, když 18. září Vláďa umřel, probíhaly začátkem října spontánní, rozlučkové mejdany. Takhle, jak je to napsané, to zní možná blbě, ale jedním z posledních Vládíkovo přání bylo, že nechce žádnej pitomej pohřeb, kde budou lidi brečet. Místo toho radši udělejte pořádnej mejdan, kde se budou hrát mé písničky, a kde alkohol poteče proudem. A žádný slzy!

Jeden takový "mejdan" uspořádala v Praze Vládíkovo dcera Kamilka. Byl vlastně pro nejbližší okruh přátel a kolegů z hudební branže.

Druhý takový "mejdan" uspořádal pro ty nejbližší z Vládíkova rodného Mostu Luděk Kočár a Marián Benčič. Vystoupily tam Vláďovi bývalé kapely: Sandra a její vembloudi, Velryba, Modrý kohout a další hosté. Na zdi za pódiem se promítaly Vláďovo fotky, zářil jeho podpis, k tomu z repráků dunělo Asi se mi stejská..., a popravdě to byly sice smutné, ale krásné vzpomínkové akce.

Rok se s rokem sešel a na přání fanoušků jsme se rozhodli uspořádat akci Ro(c)k poté, která je veřejná a bude se konat 11.10. v Medůze v Mostě.

Vystoupí kapely Cumbal, Velryba, Modrý kohout, Abdera, Kabát band CV, Kočičí hlavy, a nebudou chybět ani bývalí členové Harleje (Vítek Fiala), či Walda-Gangu (Walda Nerušil, Radek Leepa Sedláček). Výtěžek akce bude věnován na dobrou věc.


Takže na viděnou a hlavně na slyšenou 11.10. v Mostě!

Safrda