První kuchařská rocková autobiografie

  • Číst 6644 krát

Přímo z kasáren ROCK'N'ROLL ARMY právě vychází kniha APPETITE FOR DESTRUCTION - Aneb příběhy a recepty z rockového podsvětí, co si vyžerete až do dna.
První kuchařská rocková autobiografie o tom, co byste ve vaší hudební kariéře nikdy nechtěli zažít ani pozřít.
Autorka Petra Klabouchová zde jako hudební manažerka sepsala humorné zážitky z cest po celém světě po boku svých "svěřenců a jejich Kapitána" z jedné hodně šílené hard rockové skupiny ( česko-italských S.E.X. Department, později ROCK'N'ROLL ARMY ).
Komickotragická dobrodružství dnešních nezávislých rockerů z jejich života v Los Angeles, Švédsku, Holandsku, Japonsku...a Brně, jsou v knize prokládány těmi nejvíce monstrózními recepty street food, na které při svých cestách narazili.

AFD komplet obalka FB jpg

Objasní vám, jak se ožrat v Los Angeles se samotným Ježíšem, být uneseni sjetou černoškou v Mustangu, otrávit se akátem na prvního máje pod Bezdězem, zkusit čistič bot k anální hygieně, proniknout nelegálně na území Spojených Států Amerických, ztratit paměť ve Švédsku, být okraden o poslední joint kojotem z Oblasti 51, přijít o band i hudební iluze v České Kanadě, v Hollywoodu vlastnit svého osobního bezdomovce, uprchout záplavám v Třeboni a být zahráněn od jisté smrti dehydratací lasvegaskou prostitutkou, proniknout do tajů brněnských šalin a vraždících manažerů, omylem získat angažmá v luxusním amsterdamském gay klubu, hrát pro mexické hrdlořezy, být transportován na zádech ruských mafiánů, místo nájezdu na dálnici se nalodit na trajekt přes Barensovo moře a bohužel mnoho, mnoho, mnoho dalšího...

Připravit si dle receptů posbíraných na rockových festivalech a v klubech po celé planetě si můžete doma připravit například koblihový hamburger, fritovanou Nutellu, kukuřičného psa nebo tuňáka mezi půlkama.

Název: Appetite for Destruction
Autor: Petra Klabouchová - Rock N Roll Army
Počet stránek: 240
Vazba: brožovaná lepená
Recepty: 30 plus 30 retro fotografií

K objednání na FB shopu ROCK N ROLL ARMY Army, na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na eshopu rocknrollarmy.mozello.com