Kapela BLITZ UNION vydává své první EP „Revolution“

  • Číst 5655 krát

Pražská kapela BLITZ UNION, která vznikla teprve na přelomu únoru a března roku 2019, právě vydává svůj první počin - EP „Revolution“. EP vychází v digitální a fyzické podobě (vinyl) pod Rock Attack / Cargo Records. Kapela spolupracovala na EP se 7 násobným držitelem Grammy, producentem Stevem Thompsonem (Korn, Whitney Houston, Metallica...). Nahrávalo se v Nashvillu a Los Angeles.

Zde je tracklist:
1. Revolution
2. Cyberbully
3. Everybody Else
4. Deleted
5. Broken

BLITZ UNION se představili v kalifornském Los Angeles na Showcase festivalu MUSEXPO. Při té příležitosti také zahráli v legendárním klubu Whisky A Go Go, který se nachází na Sunset Blvd. v Hollywoodu, jako support kapely Alien Ant Farm.

Kapela hraje žánr, jemuž říká EDM-ROCK, kde kombinuje elektronickou a rockovou hudbu s prvky metalu, popu a rapu. Zpívá pouze anglicky a texty se soustředí na problémy ve společnosti a na naší planetě.

První koncert v Čechách proběhne 1. 2. 2020 v pražském Futuru, kdy BLITZ UNION vystoupí jako speciální host kapely Marina. Dále zahrají uskupení Jake Loves Space a Lustborn. Pro rok 2020 jsou plánované koncerty v Německu a v Čechách – více info již brzy.

KLIP REVOLUTION https://www.youtube.com/watch?v=QSQKmId-py8
web: https://www.blitzunion.com/
instagram: https://www.instagram.com/blitzunion/
fb: https://www.facebook.com/BLITZUNION/

BURevolution