Pó-zor! S prvními mrazy je tu nová pecka “Salute” od mrazivé kapely Frozen Poppyhead

  • Číst 6875 krát

Po dvouleté odmlce kapela Frozen Poppyhead vydává novou pecku Salute, jako první ochutnávku z jejich chystaného alba. Respekt, těžký rytmus, tvrdé kytary, basa od spodků a melodický zpěv s občasným vzteklým řevem! Takhle by se tato čerstvá novinka dala popsat, ale teprve až její poslechnutí vás donutí si nacvičit pózu “Salute” na jejich makové koncerty.

Tato píseň poprvé zazněla před dvěma lety na turné projektu Zemětřesení, věnovanému Jiřímu Schelingerovi, kterému kapela předskakovala. Videoklip je sestřihem z řady osmi koncertů a jejich zákulisí a zároveň vzpomínkou na tuto vydařenou akci.

Kontakt pro média:
Richard Tolkner (zpěv, kytara)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
774092276

O kapele Frozen Poppyhead:
Frozen Poppyhead byli založeni v roce 2017 v Českých Budějovicích a od té doby vydali debutové album The First Furrow o osmi písních, ze kterých dvě opatřili videoklipem a jednu lyric videem. Nově tato parta vydala píseň Salute a ohlašuje příchod nového alba. Kluci odehráli několik koncertů v Čechách i v Německu a touží objet celý svět.
Kapela je složena ze zpěváka a kytaristy Richarda Tolknera, kytarisy a vokalisty Alfreda Rezka, basisty Jana Tošera, a bubeníka a vokalisty Davida Halady.
Tisková zpráva, 30. 11. 2020