Rockeři GATE Crasher vás rozpálí novým klipem Vzpomínky

  • Číst 7215 krát

“Nebudou dál tu vzpomínky vládnout” zní potemnělou výrobní halou. Všudypřítomnou tmu projasňují vysoko šlehající plameny. Novinka z dílny brňáků GATE Crasher je tady!

Vzpomínky jsou již třetí peckou z nové desky “mrazení”, která se dočkala klipového zpracování a se kterou GATE Crasher vyrážejí na letošní letní festivaly.

Klip vznikal ve spolupráci se studiem Creative Works během jediného víkendu a navíc současně s dříve zveřejněným klipem ke skladbě Laaaska. “Byl to celkem záhul zvládnout oba klipy za dva dny a vyžadovalo to precizní přípravu a plánování. Jsme hrozně rádi, že se to všechno zvládlo a že můžeme konečně pustit do světa i Vzpomínky, které se točily v podstatě už na začátku letošního roku.” popisuje vznik klipu frontman Ondra.

Vzpominky fb úvodní bez textu


Zajímavostí je poměrně dlouhý úvodní film předcházející samotnému klipu, což nebývá u domácích interpretů s ohledem na nákladnost natáčení úplně zvykem. “Řekli jsme si, že když už, tak pořádně! Stálo to hodně nervů, aby všechno dopadlo. Do té haly jsme museli navézt fakt hodně techniky. Je to jeden z nejnáročnějších klipů, jaký jsme kdy dělali. Věřím ale, že naši fanoušci tu vynaloženou práci ocení. Hlavně pro ně to všechno děláme.” dodává basák Macek.

Videoklip GATE Crasher - Vzpomínky: https://youtu.be/TLvNDF0qRmg

Oficiální web: http://gatecrasher.cz

Facebook: https://www.facebook.com/GateCrasherBand