Trilobit-rock a jeho Symbol krásy

  • Číst 7354 krát

Ahoj přátelé a fanoušci, 6.11.2020 vydala známá severočeská kapela Trilobit-Rock své již druhé EP (třetí řadové album) s názvem Symbol Krásy.

Na albu se opět podílela již osvědčená sestava kapely: Bohouš David -hudba, texty, kytary a doprovodný zpěv, frontman Michal Kuna - hlavní zpěv, Jeremiáš Todt – baskytara a Luboš Poupa na bicí.

Album (nahrání, mix a mastering) vznikalo opět ve studiu a pod taktovkou Leo Holana (ex. Škwor) v Praze. Grafiku přebalu stvořil Lukáš Svoboda. Album EP Symbol Krásy bylo vydáno pod hlavičkou T-R Production and Agency, jak uvedl manažer skupiny Martin.

Symbol Krásy má na rozdíl od předchozího EP zastřešující téma, a to je téma lidských vztahů a lásky.

Album obsahuje celkem sedm skladeb, z toho pět úplných novinek. Fanoušci a znalci kapely Trilobit-Rock si tak mohou všimnout, že se na albu objevují dvě již známé pecky. První je nová radiová verze songu „Ještě to není tak zlý“, kterou se kapela rozhodla natočit a vydat jako připomínku v těchto těžkých časech. Druhou známou skladbou je „Nech mě bejt“, kterou už má kapela dlouhodobě zařazenou do svého live playlistu, ale dosud nebyla vydána.

Album je možné objednat přes web kapely, kde je možné si jej i poslechnout. Dále ho pak najdete na webu supraphonline.cz, Spotify a podobných platformách a na oficiálním YouTube kanálu Trilobit-Rock.

Více informací o kapele naleznete na webu kapely, facebooku, instagramu a bandzone

symbol krasy