MODRÉ AUTO - DÉJA VU

  • Číst 3460 krát

MODRÉ AUTO - DÉJA VU 2015 - Hned na úvod zazní skvělá skladba Modré auto, od neméně skvělé staré Trenčínské kapelky DKP.
A tady někde, při poslechu této hitovky, jsem se dokopal k napsání malé recenze, jakožto druhý slíbený díl Ľubošovi.
Tak tedy, skupina Modré Auto…vedlejší projekt lidí,pohybujících se okolo CHVM, jejíž název vychází právě z úvodu a co vše si pod tím představit………..
Textově opět na jedničku, nebudu tu nikoho vyzdvihovat, každý přispěl tím svým. Co se týče hudebních nástrojů, překvapí velká porce elektroniky a Chadimův saxofon ještě více nakopne, už tak alternativní neotřepanost.
Opět se setkávám s lidmi, hledajíc cestu, ať už životní, nebo i ty, kteří chtějí zpátky do lůna matčina. Dozvídám se, proč pít alkohol, kašlat na diety a že nikdo není dokonalý…. to vše ve velice vtipném zaostření.
Mohu mít jednu výtku? Prosím:-) Výborná, úderná „Slovenská banánová“by se mi líbila ještě o trošičku více a to hlavně kvůli celistvosti, na „Bordellu“, ale to jen tak na okraj…………jako bych toto vše viděl, slyšel….však kritika nemůže nastat, jelikož neotřelost a originalita je z tohohle céda cítit a chci to prožít znovu…znovu…znovu…Havrďák