Obušku z pytle ven, punkáče si vem

  • Číst 1525 krát

Inkoust Pana Boučka- Historie 2019

Jednu deštivou neděli, jsem od Tomáše dostal žhavou novinku od Inkoustů. Nejedná se, ani o minialbum a aby splňovala status dlouhohrající desky, jí též pár minutek chybí. Zapeklitá záležitost, však kluci tohle určitě neřeší. Nazveme to tedy nahrávkou s překvapivě dobrým zvukem a energií.
Konečně jsem se dostal ke slíbené recenzi a myslím, že mě to nebude dělat žádný problém, cédo mám naposlouchané dokonale
Plynule navážu na image punkrockerů a pozování u nasprejované zdi s áčkama. Takto přesně se prezentují na obalu cédéčka. Jen málokteré kapele tohle věřím, Inkoustům ano….jsou to punkáči tělem i duší. Exkurze bookletu nekončí, uvnitř naleznete koláž po vzoru punkových veličin, vkusně půlenou z let minulých a současných a jako bonus tu převážně fanynky, mohou skouknout vysportované prdelky svých idolů.
Mnozí kapelu přirovnávají k SPS, Jerryho rukopis je určitě v některých momentech cítit, ale mě se moc líbí, že si to kluci hrají po svém a neskutečný drive i tvrdší podklad, dávají zapomenout na levnou kopii slavnější kapely.
Nahrávka samotná, jak už jsem hore psal, má dobrej zvuk, žádné pomalé písničky nečekejte, je to náser od začátku do konce, melodické mohutné vokály se mísí se štiplavou kytarou a to vše podpořené výborným bubeníkem, jehož dvoušlapka je v tomhle hudebním ranku, používána až nezvykle často.
Kurňa vůbec nevím co napsat, cédo končí dříve, než-li se dokážu zaposlouchat…a to je snad jediné negativum.
Inkoust Pana Boučka mám hodně rád, těma hitovkama jsem proplul nezvykle rychle a nebudu je tu rozepisovat…kupte si jejich nahrávku, nebo zajděte na koncik. Pár takových živáků jsem viděl a vím, že Sudet a Jerry, dokážou strhnout fanoušky k zběsilému pogu a tahle trojice, ať už dříve s Vitáčkem, nebo nově s Kukym, se vám o zábavu postará.

Pro Rockpalace Havrďák

CycUZ64bLtvoHbU r32l5pZZoYricfdF