Kapela FILIP v hudebním klub MUSIC SKLEP

Na začátku roku 2016 jsme naši mladoboleslavskou kapelu Seven rozdělili na dva fungující subjekty. Současný Seven dál hraje rockovou muziku na jakou jsou naši fanoušci zvyklí a ten nový s názvem FILiP představuje autorskou hudbu zpěváka a kytaristy Filipa Šubra, se kterou chceme vyrazit za hranice našeho obvyklého regionu, dostat ji tím do širšího povědomí a získat tak i nové fanoušky. Tahle kapela má klasické obsazení. Bicí Máca, basa Jožin, kytara Petr, klávesy Tomáš a kytara, zpěv Fíla. Samí mladí a pěkní kluci tam jsme.

V současné době jednáme o koncertech s pořadateli po celé ČR a připravujeme společnou tour pro rok 2017, na kterou bychom chtěli vyrazit s jednou naší známou a populární kapelou. Její jméno si zatím necháme pro sebe, ale až bude vše jasné a dohodnuté, určitě se moc rádi o tuto novinku s vámi podělíme.

První akcí kapely FILiP bude koncert ve Spáleném Poříčí v hudebním klub MUSIC SKLEP, kam se už moc těšíme a doufáme, že přijde i dost lidí a společně si tuhle akci parádně užijeme. Bude tam s námi ještě jedna kapela, která by měla být někde z okolí, ale zatím ještě není jasné která. Vše je zatím v jednání. Návštěvníci klubu to později zjistí na jeho stránkách, nebo i na našem profilu na webu Bandzone.

Za kapelu FILiP se na vás těší Tomáš.